Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

262 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 051 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Bezručova 240, Česká Kamenice

2 970 000 Kč

24 750 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²

Jankovice 131, Jankovice

1 550 000 Kč

16 489 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Nádražní čtvrť, Vojtanov

2 571 000 Kč

36 729 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Újezd, okres Znojmo

2 700 000 Kč

27 000 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Police, okres Šumperk

2 520 000 Kč

42 000 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Horní Újezd 114, Horní Újezd

1 700 000 Kč

17 172 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Československé armády, Budišov nad Budišovkou

2 500 000 Kč

10 504 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Janov 136, Janov

1 250 000 Kč

10 331 Kč/m2

1...121314...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 051 domů