Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

262 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Pražská, Kožlany

2 890 000 Kč

45 156 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 041 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Studenec 140, Oloví

1 090 000 Kč

7 786 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Čajkovského 1685/6, Ústí nad Labem-centrum

1 499 000 Kč

3 748 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Všepadly 51, Všepadly

2 390 000 Kč

25 158 Kč/m2

Prodej domu 81 m², pozemek 1154 m²Prodej domu 81 m², pozemek 1154 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1154 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1154 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 1154 m²

Horní Studenec 8, Ždírec nad Doubravou

2 590 000 Kč

31 975 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Obecnice 242, Obecnice

2 250 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Jakubovice, okres Šumperk

2 500 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Véska 75, Heřmanice u Oder

1 980 000 Kč

13 200 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Strážov 186, Strážov

1 800 000 Kč

18 947 Kč/m2

1...141516...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 041 domů