Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

262 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Jeníkov 1, Jeníkov

2 990 000 Kč

23 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 041 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²

Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²

Mešno, okres Rokycany

2 090 000 Kč

21 771 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Myslív 11, Myslív

1 999 000 Kč

24 988 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Kozárov, okres Blansko

1 299 000 Kč

13 968 Kč/m2

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Brodek u Konice, okres Prostějov

2 678 000 Kč

7 238 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Velká Lhota 38, Volfířov

2 390 000 Kč

11 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Nová Chřibská 85, Rybniště

1 990 000 Kč

10 051 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Roškopov 35, Stará Paka

2 900 000 Kč

13 182 Kč/m2

1...161718...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 041 domů