Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

261 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²

Dubicko, okres Šumperk

2 145 200 Kč

1 600 000 Kč

8 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Šmilovského, Rumburk 1, Rumburk

2 349 000 Kč

19 907 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Zelnice, Velké Pavlovice

2 800 000 Kč

17 722 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Lačňák
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Marek Lačňák

Marek Lačňák

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Českolipská, Verneřice

2 990 000 Kč

19 933 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Podolí 17, Radomyšl

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

2 645 200 Kč

2 445 200 Kč

14 642 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 579 000 Kč

7 895 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²

Stupešice 45, Běhařovice

2 100 000 Kč

21 000 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Hruška 85, Hruška

2 090 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

1...202122...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů