Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

261 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

49, Vyškov

2 490 000 Kč

26 211 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

17 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²

Mnich 87, Mnich

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²

Dolní Hedeč 53, Králíky

1 990 000 Kč

1 690 000 Kč

20 864 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²

Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²

Volyňská 112, Strakonice - Přední Ptákovice

3 000 000 Kč

2 800 000 Kč

53 846 Kč/m2

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Blankartice 61, Heřmanov

1 890 000 Kč

1 150 000 Kč

3 286 Kč/m2

Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Marxova, Moravská Třebová

3 200 000 Kč

2 800 000 Kč

19 310 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Lomnice, Lomnice

1 390 000 Kč

10 146 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Zahradní, Šanov

2 660 000 Kč

29 556 Kč/m2

1...222324...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů