Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

263 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Julčín, Úštěk

1 836 900 Kč

13 916 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 058 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Rohozná, okres Svitavy

1 321 000 Kč

1 180 000 Kč

18 154 Kč/m2

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

6 527 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Dolní Libochová 9, Dolní Libochová

2 090 000 Kč

40 980 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 234 m²Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²

Prodej domu, pozemek 234 m²

Kojetín III-Kovalovice, Kojetín

1 490 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Křenov 137, Křenov

1 890 000 Kč

15 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Nové sady, Morkovice-Slížany

2 490 000 Kč

31 923 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²

Závidkovice 10, Světlá nad Sázavou

1 690 000 Kč

26 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...456...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 058 domů