Kontakt

Domy na prodej s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

2 060 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Krasíkov 118, Krasíkov

2 100 000 Kč

16 154 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 574 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou

6 990 000 Kč

18 841 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Libeř 169, Libeř

9 900 000 Kč

101 020 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Nad Točnou 1304, Zubří

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Nová Ves, okres Liberec

10 700 000 Kč

86 992 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²

Rokycanova 970/5, Tábor

7 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Pasohlávky 30, Pasohlávky

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Vysoká Štola 45, Nejdek

6 098 000 Kč

38 113 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
1...107108109...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 574 domů