Kontakt

Domy na prodej s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

2 052 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Třebelice 23, Malšice

4 845 000 Kč

35 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 545 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

7 496 000 Kč

52 789 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

5 400 000 Kč

108 000 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 676 m²

Studánka, okres Tachov

6 180 000 Kč

66 452 Kč/m2

Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 964 m²

Osvračín, okres Domažlice

8 600 000 Kč

42 574 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 670 m²

Studánka, okres Tachov

6 980 000 Kč

55 840 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

69 000 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Janov ev. č. 120, Nový Bor

11 790 000 Kč

10 999 000 Kč

39 282 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

K. V. Raise 122, Hostinné

1 665 000 Kč

11 404 Kč/m2

1...140141142...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 545 domů