Kontakt

Domy na prodej s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

2 018 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

8 829 000 Kč

65 888 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 480 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Teplická, Duchcov

9 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 790 000 Kč

23 950 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²

Rozsíčka 39, Rozsíčka

7 690 000 Kč

6 950 000 Kč

52 256 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

146 988 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

6 055 500 Kč

6 049 000 Kč

45 142 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²

Žižkova, Karlovy Vary

5 900 000 Kč

5 390 000 Kč

35 933 Kč/m2

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 103 m²Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²

Prodej domu, pozemek 103 m²

Zámečnická, Příbor, Příbor

5 990 000 Kč

5 800 000 Kč

1...383940...202

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 480 domů