Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

585 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 109 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

13 490 000 Kč

117 304 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Křemenáčová 287, Praha 22 - Pitkovice

39 390 000 Kč

119 364 Kč/m2

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Sluštice, okres Praha-východ

10 400 000 Kč

50 485 Kč/m2

Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Vědlice ev. č. 6, Úštěk

10 900 000 Kč

23 696 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Choteč, okres Praha-západ

32 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²

Zlatý kopec, Stráž nad Nisou

12 990 000 Kč

76 412 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Kateřinská, Úhonice

14 000 000 Kč

54 264 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Vítězství 95, Děčín XXXIII-Nebočady

15 726 000 Kč

53 128 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 539 m²

Zahradní 251, Mirovice

10 500 000 Kč

60 345 Kč/m2

1...363738...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 109 domů