Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

584 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

93 850 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 116 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²

Palackého 71, Chlumec nad Cidlinou III

11 790 000 Kč

30 864 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 345 m²Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²

Prodej domu 345 m²

Jarovská 58, Ohrobec

21 000 000 Kč

60 870 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²

Hvozdnice, okres Praha-západ

12 590 000 Kč

11 990 000 Kč

83 264 Kč/m2

Prodej domu 280 m²Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²

Prodej domu 280 m²

Pavlíkova 1514, Benešov

13 980 000 Kč

49 929 Kč/m2

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Okružní, Most, Most

20 950 000 Kč

65 265 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²

Halasova 872, Letovice

15 450 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Ke Zbuzanům 1168/28, Praha - Řeporyje

23 490 000 Kč

172 721 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²

Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²

Třebušín, okres Litoměřice

10 500 000 Kč

14 000 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²

Krásnopolská, Ostrava

10 680 000 Kč

82 791 Kč/m2

1...464748...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 116 domů