Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

492 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 665 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Hakenova 891, Velké Přílepy

13 990 000 Kč

73 246 Kč/m2

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Ostašov 6, Staňkovice

17 000 000 Kč

113 333 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Na Hradbách 901/6, Liberec I-Staré Město

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²

Kly - Krauzovna, okres Mělník

13 990 000 Kč

69 950 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Litvínovice 145, Litvínovice

12 990 000 Kč

72 167 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prachatická 4, Lhenice

11 500 000 Kč

60 847 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

1...91011...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 665 domů