Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

500 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Kamýcká 126/8, Praha - Suchdol

29 990 000 Kč

26 990 000 Kč

83 302 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 693 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Sluneční, Rožnov pod Radhoštěm

14 900 000 Kč

13 500 000 Kč

48 214 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Kostelíček 780/21, Brno - Líšeň

14 900 000 Kč

14 100 000 Kč

76 630 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Neratovická 298, Kojetice

19 500 000 Kč

17 990 000 Kč

89 950 Kč/m2

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Ivaň 212, Ivaň

11 900 000 Kč

37 304 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Svatá 233, Svatá

11 990 000 Kč

11 550 000 Kč

79 110 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²

Libež 81, Libež

12 500 000 Kč

11 690 000 Kč

108 241 Kč/m2

1...171819...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 693 domů