Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

504 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 699 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

15 999 900 Kč

67 226 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Bělomlýnská 394/8, Praha - Čakovice

17 510 000 Kč

110 823 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Nad Točnou, Zubří

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

U Rybníčku 216, Roudné

11 790 000 Kč

119 091 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Mírová 50/95, Praha - Kolovraty

16 600 000 Kč

119 424 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²

Nad mlýnem 132, Praha - Královice

12 990 000 Kč

162 375 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Bohutín, okres Příbram

12 990 000 Kč

50 349 Kč/m2

1...262728...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 699 domů