Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

503 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Brno, okres Brno-město

25 990 000 Kč

45 122 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 693 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Brdo 35, Stará Paka

12 880 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Bahno-Příkopy, Frýdek-Místek

12 500 000 Kč

58 411 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Zelená 123, Mnichovice - Myšlín

16 500 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Milíčova, Úvaly

16 800 000 Kč

106 329 Kč/m2

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

B. Martinů 1116/36, Letovice

24 900 000 Kč

75 684 Kč/m2

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Brožíkova 1102/31, Krnov - Pod Cvilínem

11 890 000 Kč

41 719 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

113 158 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Nerudova 480/13, Říčany

17 900 000 Kč

107 831 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Dukelská, Beroun-Město

17 499 000 Kč

31 932 Kč/m2

1...282930...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 693 domů