Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

510 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²

Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²

Nový Svět 637, Harrachov

24 500 000 Kč

71 848 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 710 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Čelákovice, okres Praha-východ

15 450 000 Kč

14 990 000 Kč

83 743 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

U zastávky, Roztoky

26 899 000 Kč

166 043 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²

V Pískách, Neratovice

11 990 000 Kč

49 958 Kč/m2

Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²

Na Pekinku 72, Vysoký Újezd

17 990 000 Kč

95 691 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

16 490 000 Kč

91 105 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²

Na Pekinku 72, Vysoký Újezd

18 990 000 Kč

87 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

69 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²
Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²
Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²

Prodej zemědělské usedlosti 521 m², pozemek 2552 m²

Náklo, okres Olomouc

19 990 000 Kč

38 369 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Pražského povstání 1170/31, Praha - Kunratice

33 900 000 Kč

95 493 Kč/m2

1...343536...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 710 domů