Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

426 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Nad Točnou, Zubří

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 316 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Mírová 50/95, Praha - Kolovraty

16 600 000 Kč

119 424 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 353 m²

Nad mlýnem 132, Praha - Královice

12 990 000 Kč

162 375 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Bohutín, okres Příbram

12 990 000 Kč

50 349 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Za Tratí, Hradec nad Moravicí

14 700 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²

Býkovice 119, Býkovice

15 560 000 Kč

96 646 Kč/m2

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Parmová, Nymburk

35 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

V Nové Hostivaři, Praha

15 000 000 Kč

168 539 Kč/m2

1...222324...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 316 domů