Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

423 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Husova 284, Planá nad Lužnicí

19 800 000 Kč

39 600 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 311 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²

Navrátilova 1330/18, Slaný

18 300 000 Kč

40 667 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

22 900 000 Kč

150 658 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

93 850 Kč/m2

Prodej domu 345 m²Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²

Prodej domu 345 m²

Jarovská 58, Ohrobec

21 000 000 Kč

60 870 Kč/m2

Prodej domu 280 m²Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²

Prodej domu 280 m²

Pavlíkova 1514, Benešov

13 980 000 Kč

49 929 Kč/m2

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Okružní, Most, Most

20 950 000 Kč

65 265 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Ke Zbuzanům 1168/28, Praha - Řeporyje

23 490 000 Kč

172 721 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²

Vojtěšská 588, Libiš

15 599 000 Kč

46 564 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Libeř, okres Praha-západ

19 990 000 Kč

47 035 Kč/m2

1...333435...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 311 domů