Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

418 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 617 m²

Plzenecká 902/86, Plzeň - Východní Předměstí

17 900 000 Kč

73 061 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 307 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²
Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²
Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²

Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²

Bratronice 19, Smilovice

15 965 000 Kč

12 810 000 Kč

50 833 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²

Všechromy 12, Strančice

16 500 000 Kč

63 707 Kč/m2

Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²

Na Čeperce, Unhošť

15 600 000 Kč

52 525 Kč/m2

Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²

Ovčáry, okres Mělník

17 000 000 Kč

14 997 000 Kč

19 477 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Vilsnická, Děčín

15 999 000 Kč

14 999 000 Kč

16 666 Kč/m2

Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²

Trnová, Trnová

37 000 000 Kč

102 778 Kč/m2

Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²

Ke Mlýnu 20, Sulejovice

19 999 999 Kč

65 359 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

Brázdim, Praha-východ

17 990 000 Kč

16 999 000 Kč

67 996 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

14 219 766 Kč

118 498 Kč/m2

1...404142

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 307 domů