Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

416 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 287 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Těchoraz 17, Vyšší Brod

14 500 000 Kč

13 500 000 Kč

24 545 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Buzice 3, Buzice

13 800 000 Kč

17 922 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Březina 517, Březina

13 490 000 Kč

124 907 Kč/m2

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Slunečná, Bzenec

12 990 000 Kč

43 300 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Hakenova 891, Velké Přílepy

13 990 000 Kč

73 246 Kč/m2

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

1...789...42

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 287 domů