Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

298 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Jiráskova 498, Slavkov u Brna

14 990 000 Kč

14 490 000 Kč

50 664 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 627 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Kamýcká 126/8, Praha - Suchdol

29 990 000 Kč

27 990 000 Kč

86 389 Kč/m2

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Neratovická 298, Kojetice

19 500 000 Kč

18 490 000 Kč

92 450 Kč/m2

Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²
Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²
Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²

Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²

Na Skokanu, Peruc

16 000 000 Kč

46 512 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Špindlerova třída, Roudnice nad Labem

14 000 000 Kč

24 823 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Trubín, okres Beroun

61 800 000 Kč

103 000 Kč/m2

1...91011...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 627 domů