Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

300 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Okružní, Most, Most

20 950 000 Kč

65 265 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 642 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2108 m²

Halasova 872, Letovice

15 450 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Ke Zbuzanům 1168/28, Praha - Řeporyje

23 490 000 Kč

172 721 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²

Vojtěšská 588, Libiš

15 599 000 Kč

46 564 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Libeř, okres Praha-západ

19 990 000 Kč

47 035 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²

U trati 117, Tišice

14 800 000 Kč

75 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²

Třešňová 1739, Kadaň

14 900 000 Kč

36 790 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Vladislavova 1130, Chýně

20 990 000 Kč

72 379 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Okružní, Minice, Kralupy nad Vltavou

16 490 000 Kč

15 990 000 Kč

109 521 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Petra Fastra 1107/8, Říčany

18 900 000 Kč

121 154 Kč/m2

1...232425...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 642 domů