Kontakt

Domy na prodej s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

263 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Dudíkova 873/16, Brno - Řečkovice

15 450 000 Kč

80 469 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 377 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Záboří 5, Záboří

18 000 000 Kč

57 692 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prostřední 190, Lety

15 750 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

15 999 900 Kč

67 226 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Bělomlýnská 394/8, Praha - Čakovice

17 510 000 Kč

110 823 Kč/m2

Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Mírová 50/95, Praha - Kolovraty

16 600 000 Kč

119 424 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

1...121314...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 377 domů