Kontakt

Domy na prodej s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

263 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Višňová 19, Višňová

15 550 000 Kč

44 429 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 378 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

V průhonu, Lety

20 990 000 Kč

205 784 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Bubovická, Bubovice

17 000 000 Kč

73 913 Kč/m2

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Na Stráni, Kamenice

26 950 000 Kč

87 500 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Na Rybízárně 597/5, Brno - Ivanovice

24 900 000 Kč

116 901 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

J. Dietricha 867/50, České Budějovice 6

18 990 000 Kč

135 643 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Rymaně 1217, Mníšek pod Brdy

16 990 000 Kč

80 521 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

24 900 000 Kč

99 600 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²

Podchýšská 113, Praha 12 - Cholupice

25 000 000 Kč

103 306 Kč/m2

1...141516...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 378 domů