Kontakt

Domy na prodej s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

260 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

17 800 000 Kč

117 105 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 384 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Budějovická 118, Jesenice

34 990 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej vily 174 m²Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²

Prodej vily 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Sudovice 7, Nový Knín

24 750 000 Kč

70 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Branická 903/155, Praha 4 - Braník

22 000 000 Kč

107 317 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

15 860 000 Kč

15 490 000 Kč

88 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

35 850 000 Kč

34 241 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

27 970 000 Kč

44 047 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²

U Pily 944, Unhošť

25 600 000 Kč

23 690 000 Kč

94 382 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1234...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 384 domů