Kontakt

Domy na prodej s cenou od 17 mil. Kč

Od 17 mil. Kč

186 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Neratovická 298, Kojetice

19 500 000 Kč

18 490 000 Kč

92 450 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 981 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Trubín, okres Beroun

61 800 000 Kč

103 000 Kč/m2

Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²
Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²
Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²

Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²

Psohlavců 506/43, Praha 4 - Braník

51 900 000 Kč

70 135 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Ke Klimentce 2102/20, Praha 5 - Smíchov

29 900 000 Kč

26 900 000 Kč

149 444 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Ke Hřišti 696, Srubec

17 950 000 Kč

63 652 Kč/m2

Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²
Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²
Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²

Prodej domu 769 m², pozemek 7038 m²

Kocléřov 1, Vítězná

20 490 000 Kč

19 990 000 Kč

25 995 Kč/m2

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Tylova 840, Pelhřimov

29 900 000 Kč

19 980 000 Kč

36 130 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²

Vejprty, okres Chomutov

19 344 000 Kč

21 493 Kč/m2

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

9. května, Roudnice nad Labem

25 900 000 Kč

23 500 000 Kč

85 455 Kč/m2

1...678...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 981 domů