Kontakt

Domy na prodej s cenou od 17 mil. Kč

Od 17 mil. Kč

185 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²
Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²
Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²

Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²

Martiněves 51, Martiněves

35 000 000 Kč

37 313 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 992 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 657 m²Prodej vily 657 m²
Prodej vily 657 m²
Prodej vily 657 m²

Prodej vily 657 m²

Modřínová, Dalovice

37 000 000 Kč

56 317 Kč/m2

Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

153, Kvilda

29 990 000 Kč

25 990 000 Kč

84 935 Kč/m2

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Rotenská 540, Praha 14 - Kyje

59 950 000 Kč

164 247 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²

Kolmá, Herink

89 000 000 Kč

178 000 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Záboří 5, Záboří

18 000 000 Kč

57 692 Kč/m2

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Bělomlýnská 394/8, Praha - Čakovice

17 510 000 Kč

110 823 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

1...8910...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 992 domů