Kontakt

Domy na prodej s cenou od 25 mil. Kč

Od 25 mil. Kč

66 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Západní 89, Čestlice

27 490 000 Kč

96 456 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 351 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

U Hradiska 123/21, Olomouc - Klášterní Hradisko

26 605 000 Kč

70 384 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Liliová 1669, Hostivice

32 500 000 Kč

82 908 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1277 m²

Křemenáčová 287, Praha 22 - Pitkovice

39 390 000 Kč

119 364 Kč/m2

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Choteč, okres Praha-západ

32 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Vinohrady 74/4, Praha 16 - Radotín

31 990 000 Kč

29 999 999 Kč

122 449 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

U zastávky, Roztoky

26 899 000 Kč

166 043 Kč/m2

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Pražského povstání 1170/31, Praha - Kunratice

33 900 000 Kč

95 493 Kč/m2

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Josefinino údolí, Liberec

49 600 000 Kč

115 349 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Školská 957, Líbeznice

25 900 000 Kč

139 247 Kč/m2

1...4567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 351 domů