Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 425 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²

náměstí Jiřího z Poděbrad 157, Hořice

18 000 000 Kč

54 545 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 799 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Ostravská 666, Petřvald

6 490 000 Kč

35 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²

Hořiněves, okres Hradec Králové

5 670 000 Kč

69 146 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²

Jižní 114/65, Olomouc - Slavonín

8 750 000 Kč

134 615 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Nový Svět 547, Harrachov

17 000 000 Kč

71 130 Kč/m2

Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²

Nádražní ulice 574, Nová Včelnice

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

76 813 Kč/m2

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Měsíční 1965, Černošice

24 000 000 Kč

74 303 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Loukov, okres Kroměříž

6 500 000 Kč

16 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²

Za Dvořáků 935, Roudné

10 990 000 Kč

76 853 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Kosořská, Praha

24 900 000 Kč

75 227 Kč/m2

1...101102103...143

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 799 domů