Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 402 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²

Strkovská 29, Planá nad Lužnicí - Strkov

10 994 000 Kč

50 898 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 731 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²

Navrátilova 1330/18, Slaný

18 300 000 Kč

40 667 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²

Podskalí, Jablonec nad Nisou

9 500 000 Kč

7 950 000 Kč

36 468 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Postřekov 12, Postřekov

5 199 000 Kč

34 660 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Terezín, okres Litoměřice

6 999 000 Kč

44 297 Kč/m2

Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²

Hamr na Jezeře, okres Česká Lípa

8 990 000 Kč

19 292 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

22 900 000 Kč

150 658 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Dostihová, Slušovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

32 612 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Na Bardóně 118, Protivanov

5 900 000 Kč

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

93 850 Kč/m2

1...111112113...141

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 731 domů