Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 420 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

34 098 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 806 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Budějovická 118, Jesenice

34 990 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²

Zádolí 21, Zádolí

11 950 000 Kč

39 833 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Jílková
Realitní kancelář: Reality Jílková
Realitní makléř: Tereza Jílková

Tereza Jílková

5.0

Realitní kancelář: Reality Jílková
Prodej vily 174 m²Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²

Prodej vily 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

J. Dietricha 867/50, České Budějovice 6

18 990 000 Kč

17 990 000 Kč

128 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²

Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

5 499 000 Kč

14 246 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Rymaně 1217, Mníšek pod Brdy

16 990 000 Kč

16 790 000 Kč

79 573 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²

Pod Chlumkem 819, Srubec

13 975 000 Kč

12 975 000 Kč

59 793 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
1...161718...142

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 806 domů