Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 412 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²

Na Kamenné hrázi, Drahelčice

20 250 000 Kč

19 950 000 Kč

137 586 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 776 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Dukelská 238, Litvínov - Chudeřín

10 990 000 Kč

9 999 000 Kč

39 996 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Žilinská, Varnsdorf

8 790 000 Kč

7 790 000 Kč

41 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Skalecká 1564, Mníšek pod Brdy

24 900 000 Kč

22 490 000 Kč

102 227 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Na Slovanech 542, Jáchymov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 339 m²Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²

Prodej domu 339 m²

458, Baška

10 900 000 Kč

9 000 000 Kč

26 549 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Opavská 1207/46, Rýmařov

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²

Ve Stráni 195/14, Ústí nad Labem - Vaňov

16 500 000 Kč

15 850 000 Kč

58 272 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Kamýk 97, Kamýk

11 500 000 Kč

10 990 000 Kč

78 500 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...181920...142

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 776 domů