Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 425 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 799 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Novinsko, Neratov

6 250 000 Kč

41 667 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Vícemil 8, Vícemil

9 850 000 Kč

49 250 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Dalimilova 2735, Louny

15 750 000 Kč

72 581 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

14 800 000 Kč

74 000 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²

Nádražní, Bolatice

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Buzice 3, Buzice

13 800 000 Kč

17 922 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Březina 517, Březina

13 490 000 Kč

124 907 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Přehýšov 26, Přehýšov

8 490 000 Kč

94 333 Kč/m2

1...293031...143

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 799 domů