Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 435 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Přistoupim, okres Kolín

10 600 000 Kč

72 109 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 832 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Lažánky 79, Blansko

7 990 000 Kč

69 478 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Jubilejní, Brno

11 500 000 Kč

83 942 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²

Hlavní 306, Konárovice

8 820 000 Kč

63 000 Kč/m2

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Révová 2222/3, Mělník

7 400 000 Kč

54 815 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²
Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²
Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²

Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²

Vídeňská 857/60, Mikulov

6 270 000 Kč

48 231 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Výsluní ev. č. 2814, Plzeň 3 - Doudlevce

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

1...737475...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 832 domů