Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 435 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Lipovka 50, Rychnov nad Kněžnou

5 250 000 Kč

84 677 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 826 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²

Nádražní 318, Železnice

6 900 000 Kč

94 521 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²

Týnec nad Sázavou, okres Benešov

11 690 000 Kč

49 957 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Za Tratí, Hradec nad Moravicí

14 700 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Na Okraji, Prostějov

13 800 000 Kč

13 300 000 Kč

49 813 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu, pozemek 163 m²Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²

Prodej domu, pozemek 163 m²

Výmol, Bohuňovice, Bohuňovice

6 990 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²

Býkovice 119, Býkovice

15 560 000 Kč

96 646 Kč/m2

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Parmová, Nymburk

35 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

28, Bezděkov

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

1...777879...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 826 domů