Kontakt

Domy na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Horní Poustevna 53, Dolní Poustevna

1 000 000 Kč

10 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 444 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Odrůvky 44, Studnice

1 490 000 Kč

999 000 Kč

39 960 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

24, Stanovice

1 950 000 Kč

7 800 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Čeperka 47, Čeperka

1 200 000 Kč

35 294 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Křenov 137, Křenov

1 890 000 Kč

15 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Horní Újezd 114, Horní Újezd

1 700 000 Kč

17 172 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Janov 136, Janov

1 250 000 Kč

10 331 Kč/m2

1...456...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 444 domů