Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

630 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Česká Bělá 55, Česká Bělá

4 990 000 Kč

4 690 000 Kč

39 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 803 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Horní Kostelec 62, Červený Kostelec

2 900 000 Kč

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Nová Ves u Jarošova 20, Nová Ves u Jarošova

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

22 794 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²

Lužická 43, Česká Kamenice - Horní Kamenice

1 490 000 Kč

7 450 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²

Dobříčany 63, Liběšice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

19 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Krahulov 67, Krahulov

3 500 000 Kč

3 190 000 Kč

52 295 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Ke Kapličce, Kuchařovice

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²

Střížov 17, Chotěboř

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

29 154 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²

Žižkovo Pole 120, Žižkovo Pole

4 490 000 Kč

4 390 000 Kč

21 950 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Husova, Drnholec

4 772 250 Kč

3 977 000 Kč

35 829 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...111213...63

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 803 domů