Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

638 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²

Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²

Mešno, okres Rokycany

2 090 000 Kč

21 771 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 843 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Lípová 235, Hlohovec

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Myslív 11, Myslív

1 999 000 Kč

24 988 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Sadová, Jaroslavice

4 990 000 Kč

47 981 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

28, Vrbno nad Lesy

4 450 000 Kč

31 786 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Dražovice 137, Dražovice

4 100 000 Kč

3 499 999 Kč

25 735 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Kozárov, okres Blansko

1 299 000 Kč

13 968 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Platěnice 27, Moravany

4 500 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Brodek u Konice, okres Prostějov

2 678 000 Kč

7 238 Kč/m2

1...404142...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 843 domů