Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

635 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Kamenečná 377, Kostelec nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

15 051 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 844 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

4 199 000 Kč

73 667 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 125 m², pozemek 428 m²Prodej domu 125 m², pozemek 428 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 428 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 428 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 428 m²

Mohelno, okres Třebíč

2 950 000 Kč

2 650 000 Kč

21 200 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²

V Hliníku 185, Dolní Bukovsko

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

49 200 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Jezernice, okres Přerov

4 495 000 Kč

33 296 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²

Pod Skálou, Hořepník

2 490 000 Kč

12 450 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 260 000 Kč

1 100 000 Kč

5 584 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Strašice 41, Strašice

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Chotouň 6, Chrášťany

3 700 000 Kč

35 238 Kč/m2

1...454647...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 844 domů