Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

639 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Moravec 25, Moravec

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 831 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Všechovice 177, Všechovice

2 790 000 Kč

15 081 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Zahradní 563, Dobřany

4 499 000 Kč

3 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

Populární

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Velká Kraš, okres Jeseník

2 790 000 Kč

50 727 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Populární

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Lošánky 31, Lošany

3 995 000 Kč

39 554 Kč/m2

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Libina 18, Libina

1 716 160 Kč

13 201 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Mešovice 25, Uherčice

1 960 000 Kč

1 400 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²

Želiv, okres Pelhřimov

2 800 000 Kč

27 184 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
1...456...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 831 domů