Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

639 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m²Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²

Prodej domu 90 m²

Čechova 1072/54, Břeclav

3 300 000 Kč

36 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 831 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Černíkovice 69, Černíkovice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Veselíčko 37, Veselíčko

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

36 184 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Mánesova, Tlumačov

4 000 000 Kč

3 199 000 Kč

30 467 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Levín, Levín

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

16 571 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Velké Pavlovice, okres Břeclav

4 750 000 Kč

4 450 000 Kč

47 849 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²

Dlouhá Loučka - Křivá

3 190 000 Kč

2 900 000 Kč

19 333 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²

Šubířov, okres Prostějov

4 400 000 Kč

3 299 000 Kč

14 995 Kč/m2

1...596061...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 831 domů