Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

639 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Bělá 22, Bělá

3 590 000 Kč

44 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 831 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Revoluční 549/15, Tvrdonice

3 490 000 Kč

26 846 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²

Otovická, Karlovy Vary

5 250 000 Kč

4 800 000 Kč

41 026 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²

Laškov - Kandia, okres Prostějov

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Kosmá 1099, Rychvald

2 700 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej domu 57 m²Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²

Prodej domu 57 m²

Chbany, Chomutov

4 990 000 Kč

4 300 000 Kč

75 439 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Odboje 450, Sokolov

4 500 000 Kč

3 790 000 Kč

19 141 Kč/m2

1...678...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 831 domů