Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

256 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Žižkova 220, Pacov

2 300 000 Kč

1 790 000 Kč

21 566 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 041 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Dlouhá, Stará Ves

3 600 000 Kč

2 299 000 Kč

10 450 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Moravská Nová Ves, okres Břeclav

3 350 000 Kč

2 890 000 Kč

26 273 Kč/m2

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

6 173 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Nosetín 9, Chyšky

3 000 000 Kč

2 750 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prosiměřice 6, Prosiměřice

3 393 600 Kč

2 545 200 Kč

30 665 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Čechova 76, Žlutice

2 200 000 Kč

24 719 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Ivaň 10, Ivaň

1 300 000 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Dřevnovice, okres Prostějov

1 551 000 Kč

23 149 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Louky 374, Kobeřice

1 350 000 Kč

11 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
1...91011...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 041 domů