Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

254 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²

Zadní Zhořec, okres Žďár nad Sázavou

1 899 000 Kč

1 699 999 Kč

21 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 70 m², pozemek 218 m²Prodej domu 70 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 218 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 218 m²

Opatov, okres Třebíč

1 275 000 Kč

18 214 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 447 m²Prodej domu 140 m², pozemek 447 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 447 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 447 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 447 m²

Opatov, okres Třebíč

2 120 000 Kč

15 143 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Tyršova 11, Studená

2 990 000 Kč

7 475 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Moravská Třebová, okres Svitavy

1 370 000 Kč

9 786 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²

Přibyslav - Dolní Jablonná, okres Havlíčkův Brod

2 750 000 Kč

28 947 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Čechova 116, Nová Včelnice

3 490 000 Kč

2 800 000 Kč

25 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Velké náměstí 115/1, Kroměříž

2 080 000 Kč

5 926 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

2 800 000 Kč

1 900 000 Kč

9 268 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
1...181920...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 domů