Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

260 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Zelnice, Velké Pavlovice

2 800 000 Kč

17 722 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Lačňák
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Marek Lačňák

Marek Lačňák

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Českolipská, Verneřice

2 990 000 Kč

19 933 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Podolí 17, Radomyšl

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

2 645 200 Kč

2 445 200 Kč

14 642 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 579 000 Kč

7 895 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Hruška 85, Hruška

2 090 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²

Myslibořice 155, Myslibořice

3 190 000 Kč

2 900 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Dolní Podluží 59, Dolní Podluží

2 499 000 Kč

13 883 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Na Bochetě, Mořkov

1 790 000 Kč

11 623 Kč/m2

1...202122...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů