Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

375 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Hevlín, okres Znojmo

4 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 736 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Hevlín, okres Znojmo

4 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Chebská 141, Luby

3 799 999 Kč

10 440 Kč/m2

Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²

Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²

L. Janáčka, Třešť

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

25 436 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Horní Město, okres Bruntál

3 490 000 Kč

17 450 Kč/m2

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Smrk, okres Třebíč

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

15 171 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Erbenova, Znojmo

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

63 974 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Hořepník - Březina, okres Pelhřimov

5 250 000 Kč

4 900 000 Kč

57 647 Kč/m2

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Bohuslavice 4215, Kyjov

4 750 000 Kč

4 500 000 Kč

14 516 Kč/m2

1...111213...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 736 domů