Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

375 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 754 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Strašice 41, Strašice

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Chotouň 6, Chrášťany

3 700 000 Kč

35 238 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Brňany 42, Brňany

4 760 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Křečkovská 49/74, Vyškov - Křečkovice

4 500 000 Kč

3 490 000 Kč

47 162 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Požární, Bohumín

5 320 000 Kč

4 990 000 Kč

18 902 Kč/m2

Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²

Horní Skrýchov, okres Jindřichův Hradec

5 775 000 Kč

4 990 000 Kč

92 407 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Nebužely 23, Nebužely

3 800 000 Kč

3 200 000 Kč

16 842 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Spravedlnost 778, Chlumec nad Cidlinou IV

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

51 579 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²

Údolská 149, Nové Hrady

3 650 000 Kč

15 801 Kč/m2

1...272829...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 754 domů