Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

375 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²

Nezdice na Šumavě 173, Nezdice na Šumavě

4 990 000 Kč

19 416 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 752 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 149 m², pozemek 472 m²

Vrátno 41, Vrátno

3 495 000 Kč

3 295 000 Kč

22 114 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Kraselov 28, Kraselov

3 990 000 Kč

72 545 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Mlékosrby 100, Mlékosrby

5 650 000 Kč

4 750 000 Kč

26 389 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²

Rynárec, okres Pelhřimov

4 899 000 Kč

42 233 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Polná na Šumavě, Český Krumlov

4 690 000 Kč

3 990 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²
Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²
Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²

Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²

Střevač 12, Střevač

4 550 000 Kč

4 150 000 Kč

29 225 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Bílý Potok 356, Bílý Potok

5 199 000 Kč

4 830 000 Kč

40 250 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Fučíkova, Chrast, Chrast

4 850 000 Kč

4 500 000 Kč

27 950 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²

Domoslavická 304, Ostroměř

4 350 000 Kč

33 462 Kč/m2

1...293031...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 752 domů