Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

378 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Lubenecká 83, Chyše

3 300 000 Kč

44 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 759 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Podolí, okres Uherské Hradiště

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²

Maleč - Předboř, okres Havlíčkův Brod

3 500 000 Kč

3 350 000 Kč

20 679 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

13, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Masarykova 82, Tlumačov

5 990 000 Kč

4 200 000 Kč

23 333 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Hošťálkovy 88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Dolní Slověnice 11, Lišov

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²

Dolní Vilémovice 44, Dolní Vilémovice

4 000 000 Kč

3 980 000 Kč

32 623 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

U Zastávky 260, Uherský Brod - Havřice

4 650 000 Kč

27 353 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Vlčí jáma 367, Zbiroh

5 890 000 Kč

4 490 000 Kč

34 806 Kč/m2

1...323334...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 759 domů