Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

377 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Velká Hleďsebe, okres Cheb

3 399 000 Kč

56 650 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 744 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²

Palackého 65, Nechanice

4 900 000 Kč

4 600 000 Kč

34 074 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²

Příčná 179, Broumov - Nové Město

3 900 000 Kč

3 150 000 Kč

27 391 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²

Fűgnerova, Šluknov

4 180 000 Kč

3 450 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Fibichova, Jáchymov

4 659 000 Kč

4 559 000 Kč

32 564 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 750 000 Kč

23 750 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Staré Město pod Landštejnem, okres Jindřichův Hradec

4 750 000 Kč

3 949 000 Kč

19 944 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

1...8910...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 744 domů